Elementy 0
Zaznacz stronę

Podnośnik dwukolumnowy Nortec PD4000Ne 

Na przestrzeni 20 lat istnienia marki Nortec podnośnik przeszedł szereg modyfikacji, skutkiem czego obecny model posiada solidną, a zarazem prostą konstrukcję. Jego zalety można zebrać w 4-ech argumentach:

  • niski próg, który nie przekracza 25mm. Pozwala to bez problemu na wjazd pojazdamio bardzo niskim podwoziu, jak również ułatwia wepchnięcie niesprawnego samochodu na stanowisko.
  • wyposażenie standardowe posiada skrzynkę sterującą z gniazdkiem elektrycznym 230V oraz złączem pneumatycznym umieszczonym na kolumnie. Takie rozwiązania pozwalają podłączyć szereg urządzeń elektrycznych. Złącze pneumatyczne umieszczone bezpośrednio na kolumnie może zostać wykorzystane przy pracach wulkanizacyjnych, pozwalając korzystać z pistoletu z manometrem bądź klucza pneumatycznego.
  • wózki podnośnika posiadają asymetryczne ramiona 2 i 3 częściowe o wymiarach 800 – 1500 mm w przypadku 3-częściowych oraz 2-częściowych 730 –1100 mm. Pozwala to podnosić nie tylko samochody osobowe, ale również dostawcze (nośność do 4 ton).
  • zastosowanie nakładek gumowych na wózku oraz ramionach chroni karoserię samochodu przed otarciem lub wgnieceniem.

Nowa wersja PD4000Ne będzie prezentowana na czerwcowych targach TTM 2020 w Poznaniu.

Link do artykułu

produktów w naszej ofercie

lat w biznesie

krajów w których działamy

zadowolonych klientów

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Telefon

Nowy numer Infolinii:
(+48) 61 307 70 05

Adres

ul. Świerkowa 32
62-020 Rabowice, Poland