Assign modules on offcanvas module position to make them visible in the sidebar.

fb YT

Usługi

doradztwoDoradztwo

Zdajemy sobie sprawę z tego, że każdy nasz klient ma inne potrzeby. Wiemy również, że każdy z naszych produktów ma inne parametry, dlatego w danej sytuacji potrzebne będzie konkretne narzędzie. Jeśli będą mieli Państwo problem z wyborem, chętnie służymy pomocą. Nasz zespół składa się ze specjalistów, którzy uwielbiają to, co robią, dlatego z przyjemnością pomogą przy wyborze maszyny, adekwatnej do potrzeb i wymagań klienta. Warto również pamiętać, aby skorzystać z naszej rady, gdy będą mieli Państwo dylemat, który model wybrać. Nasi specjaliści znają maszyny od podszewki, dlatego będą w stanie rozwikłać wszelkie Państwa wątpliwości!

 

 

montazMontaż

Często spotykaliśmy się z sytuacją, w której klient kupował nasze maszyny i po ich przetransportowaniu dzwonił do nas z pytaniem: „Co dalej?”. Zdajemy sobie sprawę z tego, że nasze produkty są specjalistyczne i ich montaż nie należy do najłatwiejszych. Niech się Państwo nie martwią, ponieważ oferujemy swoją pomoc z tego zakresu.

W naszej firmie istnieje możliwość wykonania montażu sprzętu, który został u nas zakupiony. Dzięki skorzystaniu z naszej pomocy, mogą mieć Państwo pewność, że ułatwi to oraz usprawni proces przygotowania urządzenia do pracy.

 

 

dostawaDostawa

Są Państwo zainteresowani naszymi produktami, ale nie mają Państwo jak ich przetransportować po kupnie? Dla nas to żaden problem! Zapewniamy dostawę za pomocą firm spedycyjnych Raben oraz Rohlig Suus. Dzięki współpracy z tymi firmami, mogą być Państwo pewni, że zakupione u nas produkty dotrą w jak najszybszym tempie oraz w nienaruszonym stanie.

Dlaczego warto skorzystać z tej opcji?

Raben to firma z historią – powstała w 1931 roku w holenderskiej miejscowości Meddo. Firma może pochwalić się dwudziestoma dwoma wyróżnieniami, które zdobyła na przestrzeni pięciu lat.
Rohlig Suus to firma, która powstała w 1989 roku w Warszawie. W 2016 roku firma zajęła 3. miejsce w ogólnopolskim rankingu firm TSL, w kategorii: Wartość przychodów z głównej działalności-logistyka. Jak Państwo widzą, współpracujemy z najlepszymi firmami, dlatego warto nam zaufać!

 

serwisSerwis

Niestety, w końcu przychodzi ten moment, w którym maszyna zaczyna odmawiać posłuszeństwa. Powody mogą być różne. Czasami jest to wiek urządzenia, czasami przepracowanie, a jeszcze innym razem mechaniczne uszkodzenie. Bywa też sytuacja, że z narzędziem jest wszystko w porządku, ale i tak dokonujemy jego przeglądu, aby zapobiec jego zepsuciu. W takiej sytuacji warto skorzystać z naszych usług. Wykonujemy profesjonalne przeglądy oraz serwis naszych urządzeń. Mogą mieć Państwo pewność, że dzięki skorzystaniu z pomocy naszych fachowców, maszyny otrzymają swoje drugie życie i będą Państwa cieszyć swoją pracą. Zwracamy uwagę na to, że przegląd jest bardzo ważnym i nieodłącznym elementem, zapewniającym prawidłową funkcjonalność sprzętu, dlatego apelujemy o to, aby o nim pamiętać!